# Chráněná dílna Sokolov

Chráněná dílna v Sokolově

Chráněná dílna

Personálně-vzdělávací společnost Pons Consulting s.r.o. založila v městě Sokolov dílnu, pro osoby se zdravotním postižením. Samotná činnost dlny byla zahájena dne 15.8.2018.

Realizace tohoto záměru byla podpořena sokolovským Úřadem práce České Republiky, prostřednictvím zaměstnanců, spojených se zprostředkováním zaměstnání na chráněném trhu práce. Fungování chráněné dílny je postaveno na sociálním marketingu, vytvořeným společností Pons Consulting. Zaměřili jsme se na vytvoření samostatného subjektu, který nabídne pracovní příležitosti pro osoby se zdravotním postižením, kdy čas pro ně ztrávený v pracovním prostředí u nás a v kolektivu naší firmy bude přínosem. Snažíme se najít řešení pro zájemce o práci, které je postaveno na komunikaci a vzájemné důvěře.

V současné době hledáme stabilní dodavatele práce, konkrétně dodavatele elektroodpadu (elektroodpad se bude ručně demontovat a rozebírat).

V této záležitosti, jsme velmi vděčni paní hejtmance Karlovarského kraje, která nás v tomto projektu podporuje, ve spolupráci s dodavatelem elektrozařízení určených k ekologické likvidaci (pozn.: firma bude zveřejněna později).

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   OK   Další informace