# Obsluha manipulační techniky

Kurz Obsluha manipulační techniky

V současné době, při současných technologiích a fungování obchodních aktivit zúčastněných podnikatelských subjektů, je nepostradatelná manipulační technika. Ve skladech, ve výrobě i na stavbách. Vysokozdvižný vozík je nezbytným pomocníkem pro manipulaci se zbožím na paletách, kdy potřebujete efektivně využít místo ve skladu. Je nenahraditelný při nakládání a přemisťování zboží. Urychluje a usnadňuje práci s velkými břemeny, pomáhá zaměstnancům při drobné práci v supermarketech jako zdvihací plošina. Svými parametry zajišťuje bezpečnou práci a efektivitu v logistice.

Zájemci o školící kurz vysokozdvižné techniky, prostřednictvím společnosti Pons Consulting s.r.o., mají možnost nastoupit k některému ze smluvních partnerů Pons Consulting, který poptává obsluhu manipulační techniky. Samozřejmě, proškolení absolventi nemají praxi, a tu mohou získat u budoucího zaměstnavatele. Subjekty, které mají zájem o tyto zaměstnance, sídlí v Karlovarském kraji. Většina smluvních partnerů, kteří se na nás obrací v rámci školení a dlouhodobě spolupracují s Pons Consulting, je z oboru logistiky.

Školení probíhá v hodinách teorie a praxe. Samotná praxe spočívá v jízdách vysokozdvižným vozíkem.

Školení obsluhy VZV

V rámci spolupráce s podnikatelskými subjekty v oboru logistiky zabezpečujeme školení a přeškolení zaměstnanců na obsluhu manipulační techniky. Zároveň těmto podnikatelským subjektům dodáme novou pracovní sílu, která má odpovídající vzdělání a praxi.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   OK   Další informace