# Zaměstnavatelé

Pracovní síly prostřednictvím naší společnosti

Našim klientům, kteří poptávají pracovní síly prostřednictvím naší společnosti, zajistíme optimálního zaměstnance, a to na základě požadavků týkajících se praxe, vzdělání, sociálního a psychologického profilu a jiných osobnostních předpokladů. Zajistíme pracovní sílu na jednorázové, krátkodobé pracovní akce, jakož i na dlouhodobé pracovní vztahy.

Společnost Pons Consulting nesleduje jako většina personálních firem pouze komerční profit, ale vychází z managerských a personálních metod, které vytvořil pan Tomáš Baťa. K významným obchodním krokům patří navazování individuální spolupráce s firmami či personálními agenturami.

Aktivní spolupráce s úřady práce Karlovarského a Plzeňského kraje umožňuje naší společnosti flexibilně komunikovat s vhodnými zájemci o zaměstnání a alokovat je ke klientovi, který prostřednictvím našeho subjektu pracovní sílu poptává. V nabídce našich zaměstnanců, jsou uvedeny pracovní obory a jiné činnosti, které jsou nejvíce poptávány. Společnost Pons Consulting z titulu své firemní strategie a obchodní filozofie staví na požadavku subjektu, kterému zajistí pracovní sílu na základě konkrétních kriterií i z jiných oborů a jiného stupně vzdělání a praxe.

 

Team

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   OK   Další informace