# POVEZ-II

Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II

Projekt POVEZ II se zabývá problematikou adaptability pracovní síly v podnicích na neustále se měnící situaci na trhu. Pro zvýšení konkurenceschopnosti a rozšíření činnosti musí zaměstnavatelé disponovat kvalifikovanou pracovní silou. Projekt proto řeší jednak problém nesouladu mezi dovednostmi a kvalifikačními předpoklady nabízenými a požadovanými, tedy nedostatečnou flexibilitu pracovní síly.

Projekt POVEZ II bude realizován do 30. listopadu 2020 Úřadem práce ČR a je financován z Operačního programu Zaměstnanost a státního rozpočtu České republiky.

„Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu 20 nebo 80. Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý. Nejlepší je zůstat mladý.“

Henry Ford

Společnost Pons Consulting, se soustředuje na své klienty, podniky a ostatní subjekty ve své oboru, kterým nabídne, dle jejich profilu a jejich vzdělávacího zájmu optimální skladbu vzdělávacích oborů a jiných školení s maximální efektem pro jejich zaměstnance, v rámci kvalifikované pracovní síly a zároveň jejich aktuálního fungování v reakci na neustále se měnící podmínky a situaci na trhu, v daném oboru.

Nabízíme školení pro firmy, podniky a jiné podnikatelské zájemce, kterým zajistíme jakékoliv školení i přeškolení, které se nabízí v České republice, v jakémkoliv obor či odvětví.

Nabízíme kompletní služby, od úvodního poradenství, přes zpracování žádosti o dotaci až po následnou administraci schváleného projektu. Míra a výše dotace je většinou 85% ze skutečných nákladů, dle velkosti žadatele. Maximální dotace je 500 tisíc Kč/měsíčně. Minimální dotace není stanovena - vhodné i pro menší vzdělávací aktivty.

EU POVEZ II

Informace o projektu POVEZ II na webu státní zprávy

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   OK   Další informace